Degustační balíček

Vína hodnocena Jamesem Sucklingem

Zvýhodněná cena 6298,-

Zakoupit balíček Obsah balíčku

Vína hodnocena Jamesem Sucklingem

V degustačním balíčku najdete vína, která známý kritik James Suckling ohodnotil 90 a více body. Např. o Contratto Rosé, 2011 napsal, že je to nejlepší růžové šumivé víno Itálie…

Do tohoto exkluzivního balíčku jsme k vínům La Spinetta přidali další butiková vinařství Girolamo Russo, Chiara Boschis, I Balzini a Máté.

  • Contratto:  For England Rosé 2011 - 95pts
  • Girolamo Russo: Etna Bianco 2015 - 92pts
  • Chiara Boschis: Barbera d’Alba Superiore 2013 - 90pts
  • La Spinetta:  Barolo Garretti 2013 - 95pts
  • I Balzini: White Label 2011 - 93pts
  • Máté:  Brunello di Montalcino 2010 - 94pts

Etna Bianco Nerina DOC

Etna Bianco Nerina DOC

2015 / Girolamo Russo

Carricante ze staré vinice s řadou dalších tradičních odrůd tvoří charismatické cuvée s komplexní vůní, jemnou stopou kouře, pryskyřice a jemnými ovocnými tóny.

Barolo Garretti DOCG

Barolo Garretti DOCG

2013 / La Spinetta

Chuťově bohaté Barolo s charakterem sušených hub, drobných lesních plodů a lískových oříšků. Plné tělo, zakulacené a hebké taniny, dlouhý a komplexní závěr.

Brunello di Montalcino DOCG

Brunello di Montalcino DOCG

2012 / Máté

Velké Sangiovese plné chuti a s obdivuhodnou zralostí. Vůně lehce květnatá přechází až do zeleného cedru. Chutí toto Brunello útočí na všechny senzorické smysly jemnými tóny zralých švestek s jemnými taniny a diskrétní kyselinkou. 

For England Rosé Pas Dosé VSQ

For England Rosé Pas Dosé VSQ

2012 / Contratto

Působivý sekt připravený tradiční metodou druhotného kvašení v lahvi. Vůně je svěží s nádechem lesního ovoce a pomerančů s další vrstvou aroma čerstvě upečeného chleba. Chuť je komplexní s květinovými tóny a delikátní minerální dochutí.

Barbera d’Alba Superiore DOC

Barbera d’Alba Superiore DOC

2013 / Chiara Boschis

Nádherné víno s velmi intenzivní vůní s dominancí švestek a borůvek, harmonické, s chutí čerstvého ovoce a se zřetelnou, živou kyselinkou.

I Balzini White Label IGT

I Balzini White Label IGT

2011 / I Balzini

intenzivní tmavě rubínově červené víno s elegantním a komplexním buketem se vyznačuje chutí po zralých červených plodech s kořeněnými podtóny. Dobře vyvážené, tělnaté s velmi dlouhým závěrem. Víno se silným odrazem terroir, které vynáší eleganci a…