Koncept

ENO, projekt specializovaného internetového obchodu s vínem, vznikl s cílem nabídnout milovníkům vína neanonymní, výběrovou produkci malých rodinných vinařství, jejichž výsledky jsou vysoce hodnoceny na mezinárodních vinařských soutěžích a ve vinařských průvodcích.

Exkluzivně zastupujeme všechna dovážená vinařství. Naleznete u nás širokou nabídku vín z Piemontu, od nejvyhlášenějších vinařství z oblasti Barolo, Barbaresco, až po skvělé sekty Contratto. Z Toskánska přinášíme tradiční Chianti, Brunello di Montalcino a Supertoskánská vína. Každoročně obohatíme naše portfolio novým vinařstvím a tak od počáteční myšlenky zastupovat pouze toskánská vinařství, se naše nabídka rozrostla o region Friuli a jejich skvělé Sauvignony, Lombardii s vyhlášeným Sforzato di Valtelina, Sicílii s vůní Etny a Veneto s prestižním Prosecco Valdobbiadene.

Nabízená vína jsou neobyčejně krásná a charakteristická pro danou oblast a zaručeně uspokojí Vaši touhu po výjimečném zážitku. Vinařství se prezentují jak víny snadno pitelnými, vhodnými k běžné konzumaci, tak i víny rafinovanými, která potěší milovníky vína i znalce, kteří dokáží ocenit potencionál velkých vín.

Vysokou kvalitou nabízených vín z limitované produkce garantujeme výjimečný chuťový zážitek. Ať otevřete jakoukoli láhev, nebudete zklamáni, vždy se bude jednat o víno té nejlepší kvality. Je pouze na chuťových preferencích, které víno Vás osloví a stane se dobrým společníkem dnů všedních i svátečních.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci při objevování zajímavých vín, ENO totiž uspokojí snovými víny, o kterých se vám ani nesnilo.