Garance kvality

Na dodávaná vína poskytujeme 100% garanci kvality především ze tří důvodů: 

1. Dobře známe práci našich vinařů a jejich přístup k péči o vinice. V jejich práci se prolínají zkušenosti předchozích generací s moderními postupy výroby vína s velkým důrazem na udržitelnost, autenticitu a kvalitu. Naši vinaři se snaží nejen podporovat růst vlastních vinic, ale také udržovat v okolní krajině co největší biodiverzitu. Ve vypěstovaných hroznech se odráží kompletní terroir – genius loci vinice. Nalahvovaná vína pak mají skutečně BIO původ nebo i BIO certifikát a jedná se o opravdu kvalitní víno.

2. Vína mají různý potenciál zrání a jejich chuť se v průběhu měsíců a let vyvíjí. Nezbytnou součástí naší práce je degustace a vyhodnocování starších ročníků, abychom mohli zaručit, že nabízená vína jsou stále v ideální kondici.  

3. O dovezená vína pečujeme se stejnou profesionalitou jako naši vinaři. Pro přepravu z Itálie využíváme jen dopravce, kteří garantují kontrolu nad teplotou nákladu po celou dobu přepravy k nám. Naše skladové prostory jsou celoročně temperované na 14°C, aby kvalita vína nebyla kompromitována nevhodným zacházením.

K vinařům a jejich vínům máme osobní vztah, o kvalitě vín nemáme žádné pochybnosti a můžeme Vám je osobně doporučit a kvalitu garantovat.  Za víny která nabízíme je vždy kousek příběhu, psaného rukou zkušeného a oddaného vinaře. Pokud si otevřete víno z naší nabídky a s jeho kvalitou nebudete spokojení, garantujeme Vám vrácení Vaší investice za víno zpět.  

V obchodních podmínkách najdete způsob, jak je možné otevřenou lahve reklamovat.