Degustační balíček

Prosecco & Spumante

Zvýhodněná cena 2984,-

Prosecco & Spumante

V degustačním balíčku najdete 3 elegantní, aromatická a jemná Prosecca z hroznů Glera a 3 excelentní sekty, vyráběné tradiční metodou druhotného kvašení v lahvi. Obě Spumante z vinařství Contratto jsou jedním slovem dokonalá a Brut Rosé z vinařství Castello di Cacchiano je navíc zajímavé tím, že je to první šumivé víno vyráběné v Toskánsku z odrůdy Sangiovesse.

Ochutnejte 6 šumivých vín za zvýhodněnou cenu nebo využijte slevu 10% při objednání min. 6 lahví kteréhokoliv vína z degustačního balíčku.

Prosecco di Treviso Extra Dry DOC

Prosecco di Treviso Extra Dry DOC

2017 / Sommariva

Charakteristické Prosecco s ovocným aroma máslových hrušek, jablek Golden a citrusů s jemným květinovým nádechem. Chuť osvěžující, měkká s tóny žlutého ovoce.

Prosecco le Alte Bidoli DOC Extra Dry

Prosecco le Alte Bidoli DOC Extra Dry

2015 / Bidoli

Jemné a elegantní aroma s náznaky drobného ovoce. Harmonické s velmi dobře vyváženou kyselinkou. Svěží, s dlouho přetrvávající příjemnou perlivostí.

Blanc de Blanc Pas Dosé VSQ

Blanc de Blanc Pas Dosé VSQ

2011 / Contratto

Skvělý sekt, který překvapí svou bohatostí a zároveň jemností. Delikátní květinové aroma s tóny cistrusů a pražených lískových oříšků. Výrazná a vytříbená chuť chlebové kůrky, která je charakteristická pro sekty Blanc de Blanc.

Spumante Brut Rosé Metodo Classico

Spumante Brut Rosé Metodo Classico

2009 / Castello Di Cacchiano

Sekt připravený tradiční metodou druhotného kvašení v lahvi. Chuť je osvěžující s jemnou perličkou, stopou lesních jahod a červeného grepu.

Millesimato Pas Dosé VSQ

Millesimato Pas Dosé VSQ

2012 / Contratto

Excelentní sekt vyráběný tradiční metodou druhotného kvašení v lahvi. Bohaté aroma citrusů, meruňkových květů, medu a ořechů. Chuť je energická a vzrušujícíse stopou máslových sušenek, mandarinek a krásnou mineralitou, která ideálně doplňuje…