Degustační balíček

Brunello di Montalcino Riserva

Zvýhodněná cena 3799,-

Zakoupit balíček Obsah balíčku

Brunello di Montalcino Riserva

Skvělý dárek pro milovníky vína: dárkové balení dvou lahví Brunello di Montalcino Riserva, ročník 2012 + dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kc.

Díky extrémně horkému a suchému létu byla celková sklizeň Sangiovese v roce 2012 snad nejnižší za posledních 10 let, ale kvalita hroznů byla vynikající. Riserva z rodinného vinařství Máté je hodnocena Jamesem Sucklingem 93 body a od Gambero Rosso obdržela prestižní 3 Bicchieri. Balíček je doplněn Riservou z vinařství Abbadia Ardenga, které hodnotil např. WineEnthusiast 90 body.

Pro milovníky elegantního Sangiovese je ročník 2012 zajímavá volba, vína jsou vynikající již nyní a mají harmonii a strukturu pro vývoj v dalších letech. 

Součástí dárkového balíčku je voucher na nákup vín dle vlastního výběru v hodnotě 1000 Kc.

Pokud si přejete objednat vína samostatně, můžete využít akční 10% slevu, platnou při objednání 6 lahví.

Brunello di Montalcino Riserva

Brunello di Montalcino Riserva

2012 / Máté

zářivě rubínová bava s jemným oranžovým odleskem. Silná vůně zralých višní a malin, čokolády, čertvých bylin a koření - skořice a černého pepře. Víno je svěží a harmonické, s hladkými taniny a velmi dlouhou, atraktivní dochutí. 

Brunello di Montalcino Riserva

Brunello di Montalcino Riserva

2012 / Abbadia Ardenga

Výjimečné víno z těch nejlepších hroznů. Barva je rubínová s granátovými odstíny, chuť kořenitá s éterickými tóny od vanilky až po hutnou vůni povidel. Plné, harmonické a velmi příjemné víno, které je připravováno pouze z hroznů nejvyšší kvality  a…

Dárkový voucher v hodnotě 1000 Kč

Dárkový voucher v hodnotě 1000 Kč

Darujte svým blízkým dárkový voucher a nechte je vybrat si víno dle jejich chuti. Platnost dárkového poukazu je jeden rok od data vystavení.